GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 5475197
nr 547 5197
Matservis
ca 60 del, Gustavsberg, Grå ränder, Kåge [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 oktober 2008
kl 17:05:27
19/10 22:26:18
20/10 10:19:11
1.000 kr
Gustavsbergs Porslinfabrik
Gustavsbergs Studio